TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
CRGS0603J6M8
패키지:
0603
배치:
-
설명:
RES SMD 6.8M OHM 5% 1/4W 0603
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.361
$0.361
10
$0.3097
$3.097
50
$0.16302
$8.151
100
$0.120935
$12.0935
500
$0.073112
$36.556
1000
$0.050626
$50.626
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0603 |
| Resistance | 6.8 MOhms |
| Series | CRGS, Neohm |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Pulse Withstanding |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | CRGS0603 |