CRL2512-FW-R220ELF
Bourns Inc.
제품 번호:
CRL2512-FW-R220ELF
제조업체:
Bourns Inc.
패키지:
2512
설명:
RES 0.22 OHM 1% 1W 2512
재고 : 241578
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 220 mOhms
Series CRL
Power (Watts) 1W