CS400-6127-F-0A
Cooling Source
제품 번호:
CS400-6127-F-0A
제조업체:
Cooling Source
설명:
FLAT 6MM X 127MM
재고 : 10
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -
Shape Flat
Platform -
Thermal Resistance -
Wick Type Sintered
Material Copper
Power - Cooling -
Product Status Active
Working Fluid Distilled Water
Minimum Bend Radius -
Series CS400
Type Heat Pipe
Length 5.000" (127.00mm)
Mfr Cooling Source
Features -
Height 0.100" (2.54mm)
Package Box
Attachment Method -
Width 0.327" (8.30mm)