CSBX2212-100M
CODACA
제품 번호:
CSBX2212-100M
제조업체:
CODACA
설명:
HIGH SATURATION POWER INDUCTORS
재고 : 401
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 40A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.488" (12.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 21 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.886" L x 0.866" W (22.50mm x 22.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 3.88mOhm Max
Ratings AEC-Q200
Series CSBX2212
Inductance 10 µH