Hoffman Enclosures, Inc.
제품 번호:
CSD20168SS
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX S STEEL NAT 20"L X 15.984"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1588.1815
$1588.1815
5
$1559.824
$7799.12
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 320in² (2065cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Stainless Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 20.000" L x 15.984" W (508.00mm x 406.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 26 lbs (11.8 kg) |
| Ratings | IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508A |
| Thickness | 16 Gauge |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | - |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hoffman Enclosures, Inc. |
| Container Type | Box |
| Features | Sealing Gasket, Stainless Steel Hinge, Wall Mount |
| Height | 7.992" (203.00mm) |
| Package | Bulk |