Hammond Manufacturing
제품 번호:
CSKO12126
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX STEEL GRAY 12"L X 12"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$37.6675
$37.6675
5
$35.4483
$177.2415
10
$33.23195
$332.3195
25
$31.01674
$775.4185
50
$30.46289
$1523.1445
100
$29.90904
$2990.904
250
$29.46596
$7366.49
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 144in² (929cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 12.000" L x 12.000" W (304.80mm x 304.80mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 10 lbs (4.5 kg) |
| Ratings | IP20, NEMA 1 |
| Thickness | - |
| Design | Cover Included |
| Series | CSKO |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Knockouts |
| Height | 6.000" (152.40mm) |
| Package | Bulk |