CSNL1206FT22L0
Stackpole Electronics Inc
제품 번호:
CSNL1206FT22L0
패키지:
1206
설명:
RES 0.022 OHM 1% 1W 1206
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 22 mOhms
Series CSNL
Power (Watts) 1W