/ Fixed Inductors / CT0603LSF-561J
minImg
CT0603LSF-561J
Central Technologies
제품 번호:
CT0603LSF-561J
제조업체:
Central Technologies
설명:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
재고 : 2
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Inductance 560 nH
Series ct0603lsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 600MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 440mOhm