Central Technologies
제품 번호:
CTCH654F-390K
제조업체:
패키지:
Radial
배치:
-
설명:
39UH RADIAL LEAD FIXED INDUCTOR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.76
$0.76
500
$0.620122
$310.061
1000
$0.477024
$477.024
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Current - Saturation (Isat) | 680mA |
| Inductance Frequency - Test | 2.52 MHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.236" Dia (6.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Radial |
| DC Resistance (DCR) | 290mOhm Max |
| Ratings | - |
| Series | CTCH654F |
| Inductance | 39 µH |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | Radial, Vertical Cylinder |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Central Technologies |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Material - Core | - |