Luminus Devices Inc.
제품 번호:
CTM-6-6527-90-36-TWD6-F3-3
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED COB CTM6 WHITE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.3155
$3.3155
10
$2.2116
$22.116
400
$1.701688
$680.6752
800
$1.39403
$1115.224
1200
$1.321925
$1586.31
2000
$1.24982
$2499.64
5200
$1.220978
$6349.0856
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | 6.80mm Dia |
| Configuration | Rectangle |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | White, Warm / White, Cool |
| Current - Test | 150mA |
| Current - Max | 225mA |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| Size / Dimension | 15.00mm L x 12.00mm W |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 153 lm/W Warm White, 133 lm/W Cool White |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 630lm (Typ) Warm White, 550lm (Typ) Cool White |
| Series | - |
| Temperature - Test | 85°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | Luminus Devices Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 33V |
| Features | - |
| Height | 1.70mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | CTM-6 |
| CCT (K) | 2700K ~ 6500K |