Eaton - Electronics Division
제품 번호:
CTX150-4P-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
INDUCT ARRAY 2 COIL 149.45UH SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.4295
$3.4295
10
$3.13975
$31.3975
25
$2.85456
$71.364
50
$2.3978
$119.89
100
$2.05523
$205.523
250
$1.941078
$485.2695
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| DC Resistance (DCR) - Parallel | 696mOhm Max |
| Tolerance | ±20% |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.550" L x 0.550" W (13.97mm x 13.97mm) |
| Product Status | Active |
| Inductance - Connected In Series | 597.8 µH |
| DC Resistance (DCR) - Series | 2.784Ohm Max |
| Number of Coils | 2 |
| Ratings | - |
| Series | Econo-Pac™ |
| Package / Case | Nonstandard |
| Current Rating - Series | 320 mA |
| Current Rating - Parallel | 640 mA |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Height | 0.250" (6.35mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Inductance - Connected In Parallel | 149.45 µH |