Bud Industries
제품 번호:
CU-5475-B
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM BLACK 4.750"L X 4.750"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$28.595
$28.595
10
$23.845
$238.45
100
$21.470095
$2147.0095
250
$19.38
$4845
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 22.6in² (146cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 4.750" L x 4.750" W (120.65mm x 120.65mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.5 lbs (680.4 g) |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.094" (2.39mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | Econobox |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Box |
| Features | - |
| Height | 3.750" (95.25mm) |
| Package | Bulk |