Bud Industries
제품 번호:
CU-5477
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM NAT 7.390"L X 4.703"W
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Area (L x W) | 34.8in² (225cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 7.390" L x 4.703" W (187.71mm x 119.46mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.3 lbs (589.7 g) |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.094" (2.39mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | Econobox |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Box |
| Features | - |
| Height | 1.500" (38.10mm) |
| Package | Bulk |