Bud Industries
제품 번호:
CU-7125-GT
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABINET STEEL 5.75"L X 12.25"W
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Area (L x W) | 70.4in² (454cm²) |
| Color | Gray, White |
| Material | Metal, Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 12.250" L x 5.750" W (311.15mm x 146.05mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 5 lbs (2.3 kg) |
| Ratings | - |
| Thickness | 20 Gauge |
| Design | End Panel(s) |
| Series | Utility |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Cabinet |
| Features | Vented Panels |
| Height | 7.250" (184.15mm) |
| Package | Bulk |