Bud Industries
제품 번호:
CU-743-MB
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX PLAS BLK 5.030"L X 2.525"W
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Area (L x W) | 12.7in² (82cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, Polystyrene |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 5.030" L x 2.525" W (127.76mm x 64.14mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.187 lb (84.82 g) |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.100" (2.54mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | Utilibox Style D |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Box |
| Features | Mounting Flange, PCB Supports |
| Height | 1.025" (26.04mm) |
| Package | Bulk |