Bud Industries
제품 번호:
CU-793-MB
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ABS BLACK 4.105"L X 2.230"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.655
$4.655
10
$3.895
$38.95
50
$3.515
$175.75
100
$3.325
$332.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 9.14in² (59.0cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Size / Dimension | 4.105" L x 2.230" W (104.27mm x 56.64mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.188 lb (85.28 g) |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.070" (1.78mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | Utilibox Style E |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Box |
| Features | Mounting Flange, PCB Supports |
| Height | 2.000" (50.80mm) |
| Package | Bulk |