CW00110R00JE12HS
Vishay Dale
제품 번호:
CW00110R00JE12HS
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
Axial
설명:
RES 10 OHM 5% AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 Ohms