CW01030R10JE123
Vishay Dale
제품 번호:
CW01030R10JE123
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
Axial
설명:
RES 30.1 OHM 13W 5% AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 30.1 Ohms
Series CW
Power (Watts) 13W