CW010820R0KE73
Vishay Dale
제품 번호:
CW010820R0KE73
설명:
RES 820 OHM 13W 10% AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 820 Ohms
Series CW
Power (Watts) 13W