Vishay Dale
제품 번호:
CW01082K00JB12
제조업체:
패키지:
Axial
배치:
-
설명:
RES 82K OHM 13W 5% AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.37
$4.37
10
$3.9463
$39.463
25
$3.61
$90.25
50
$3.35825
$167.9125
100
$2.938445
$293.8445
250
$2.518678
$629.6695
500
$2.308804
$1154.402
1000
$2.115698
$2115.698
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -65°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±30ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 82 kOhms |
| Series | CW |
| Power (Watts) | 13W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | Vishay Dale |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |