CWR-217-14-0203
CW Industries
제품 번호:
CWR-217-14-0203
제조업체:
CW Industries
설명:
CONN RCPT 14POS IDC TIN
재고 : 495
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Color Blue
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Fastening Type -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Wire Gauge -
Series CWR
Wire Type Ribbon Cable
Connector Type Receptacle
Mfr CW Industries
Pitch 0.100" (2.54mm)