/ Crystals / CX3225SB49152D0GPSCC
minImg
CX3225SB49152D0GPSCC
KYOCERA AVX
제품 번호:
CX3225SB49152D0GPSCC
제조업체:
KYOCERA AVX
설명:
CRYSTAL 49.1520MHZ 8PF SMD
사용자 가이드
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series CX3225SB, Kyocera
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr KYOCERA AVX
Operating Mode Fundamental
Frequency 49.152 MHz