CreeLED, Inc.
제품 번호:
CXB1512-0000-000F0UK227G
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED COB XLAMP WARM WHT SQU 2700K
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.895
$3.895
10
$3.70025
$37.0025
50
$3.59518
$179.759
100
$3.31075
$331.075
200
$3.010835
$602.167
500
$2.81998
$1409.99
1000
$2.593519
$2593.519
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | 8.90mm Dia |
| Configuration | Square |
| Viewing Angle | 115° |
| Color | White, Warm |
| Current - Test | 700mA |
| Current - Max | 1.2A |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| Size / Dimension | 15.85mm L x 15.85mm W |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 99 lm/W |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 1245lm (1200lm ~ 1290lm) |
| Series | Xlamp® CXB1512 |
| Temperature - Test | 85°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | CreeLED, Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 18V |
| Features | - |
| Height | 1.70mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | CXB1512 |
| CCT (K) | 2700K 3-Step MacAdam Ellipse |