CreeLED, Inc.
제품 번호:
CXB2540-0000-00PN0U0A40G
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED COB XLAMP COOL WHT SQU 4000K
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.934
$14.934
10
$14.1873
$141.873
50
$13.78412
$689.206
100
$12.6939
$1269.39
200
$11.543972
$2308.7944
500
$10.812216
$5406.108
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | 19.00mm Dia |
| Configuration | Square |
| Viewing Angle | 115° |
| Color | White, Cool |
| Current - Test | 1.1A |
| Current - Max | 1.923A |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| Size / Dimension | 23.85mm L x 23.85mm W |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 141 lm/W |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 5390lm |
| Series | Xlamp® CXB2540 |
| Temperature - Test | 85°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | CreeLED, Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 34.8V |
| Features | - |
| Height | 1.70mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | CXB2540 |
| CCT (K) | 4000K 2-Step MacAdam Ellipse |