Conxall/Switchcraft
제품 번호:
CXC3102A14S2S
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT FMALE 4P SILVER CRIMP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.5065
$14.5065
10
$12.8535
$128.535
25
$12.3595
$308.9875
50
$11.86512
$593.256
100
$11.20601
$1120.601
250
$10.21725
$2554.3125
500
$9.558064
$4779.032
1000
$8.767046
$8767.046
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | - |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 500V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | - |
| Shell Size - Insert | 14S-2 |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Conxall/Switchcraft |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Silver |
| Primary Material | Plastic |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Lighting |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Black |
| Termination | Crimp |
| Shielding | Unshielded |
| Orientation | Keyed |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mounting Feature | Flange |
| Series | MIL-E-QUAL® |
| Shell Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CXC3102A |