Luminus Devices Inc.
제품 번호:
CXM-6-30-90-36-AC42-F5-3
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED COB SENSUS LED WHT SQ 3000K
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.1255
$3.1255
10
$2.08525
$20.8525
80
$1.605025
$128.402
480
$1.45085
$696.408
960
$1.246818
$1196.94528
2000
$1.178808
$2357.616
4960
$1.151609
$5711.98064
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | 6.30mm Dia |
| Configuration | Square |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | White, Warm |
| Current - Test | 150mA |
| Current - Max | 450mA |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| Size / Dimension | 13.50mm L x 13.50mm W |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 130 lm/W |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 655lm (Typ) |
| Series | Sensus™ LED Gen4 |
| Temperature - Test | 85°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | Luminus Devices Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 33.6V |
| Features | - |
| Height | 1.37mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | CXM-6-30 |
| CCT (K) | 3000K 3-Step MacAdam Ellipse |