Techflex
제품 번호:
CXN0.25SV125
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
EXPAND SLEEVE 1/4" X 125' SILV
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$48.355
$48.355
5
$45.3359
$226.6795
10
$42.31395
$423.1395
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -70°C ~ 125°C |
| Color | Silver |
| Material | Polyester Resin, Halogen Free |
| Liquid Protection | Gasoline Resistant |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Expandable |
| Series | Chrome XC™ |
| Type | Sleeve |
| Length | 125' (38.10m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 0.250" (6.35mm) |
| Mfr | Techflex |
| Environment Protection | - |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Abrasion Protection | Abrasion and Cut Resistant |
| Features | Chemical Resistant, Clean Cut |
| Wall Thickness | - |
| Diameter - Inside, Expanded | 0.312" (7.92mm) |
| Package | Spool |
| Width | - |
| Base Product Number | CXN0 |
| Heat Protection | - |