Cypress Semiconductor Corp
제품 번호:
CY29973AXI
패키지:
52-TQFP (10x10)
배치:
-
설명:
IC FANOUT DIST 52TQFP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
44
$6.5835
$289.674
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 4:12 |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 52-TQFP (10x10) |
| Series | - |
| PLL | Yes with Bypass |
| Input | PECL |
| Type | Fanout Distribution, Multiplexer, Spread Spectrum Clock Generator, Zero Delay Buffer |
| Package / Case | 52-TQFP |
| Voltage - Supply | 2.9V ~ 3.6V |
| Output | Clock |
| Mfr | Cypress Semiconductor Corp |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 125MHz |
| Base Product Number | CY29973 |