Texas Instruments
제품 번호:
CY29FCT818ATDMB
제조업체:
패키지:
24-CDIP
배치:
-
설명:
DIAGNOSTIC SCAN REGISTER 24-CDIP
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | Register, Pipeline |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-CDIP |
| Function | - |
| Series | 29FCT |
| Package / Case | 24-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tube |