/ Memory / CY7C14141KV18-300BZXC
minImg
CY7C14141KV18-300BZXC
Cypress Semiconductor Corp
제품 번호:
CY7C14141KV18-300BZXC
패키지:
165-FBGA (13x15)
설명:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA
재고 : 7
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 6
사용자 가이드
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Clock Frequency 300 MHz
Memory Interface Parallel
Memory Organization 1M x 36
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 165-FBGA (13x15)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Memory Size 36Mbit
Package / Case 165-LBGA
Technology SRAM - Synchronous, QDR II
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V