Infineon Technologies
제품 번호:
CY8CLED04-68LTXI
제조업체:
패키지:
68-QFN (8x8)
배치:
-
설명:
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 68QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.3695
$8.3695
10
$7.55725
$75.5725
25
$7.20556
$180.139
80
$6.2567
$500.536
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Core Processor | M8C |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Program Memory Type | FLASH (16KB) |
| Applications | HB LED Controller |
| RAM Size | 1K x 8 |
| Number of I/O | 56 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 68-QFN (8x8) |
| Series | EZ-Color™ CY8CLED |
| Package / Case | 68-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.25V |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Package | Tray |
| Controller Series | CY8CLED |
| Interface | I²C, SPI, UART/USART, USB |
| Base Product Number | CY8CLED04 |