Cypress Semiconductor Corp
제품 번호:
CY8CLED04DOCD1-56LTXI
패키지:
56-QFN (8x8)
배치:
-
설명:
LED DRIVER, 4-SEGMENT, CMOS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
13
$22.724
$295.412
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Core Processor | M8C |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Program Memory Type | FLASH (16KB) |
| Applications | Intelligent LED Driver |
| RAM Size | 1K x 8 |
| Number of I/O | 14 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 56-QFN (8x8) |
| Series | PowerPSoC® CY8CLED |
| Package / Case | 56-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Cypress Semiconductor Corp |
| Package | Tray |
| Controller Series | CY8CLED |
| Interface | DALI, DMX512, I²C, IrDA, SPI, UART/USART |
| Base Product Number | CY8CLED04 |