Infineon Technologies
제품 번호:
CYBLE-013030-00
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF TXRX MODULE BT TRACE ANT SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.6
$7.6
10
$6.96635
$69.6635
25
$6.3327
$158.3175
100
$5.69943
$569.943
250
$5.224468
$1306.117
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Transmitting | 22mA |
| Serial Interfaces | I²C, SPI, UART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Bluetooth |
| Power - Output | 4dBm |
| Antenna Type | Integrated, Trace |
| Series | EZ-BLE™ PRoC™ |
| Sensitivity | -94dBm |
| Memory Size | 60kB SRAM |
| Package / Case | 31-SMD Module |
| Data Rate | 1.5Mbps |
| Current - Receiving | 26mA |
| Voltage - Supply | 1.6V ~ 3.6V |
| Modulation | GFSK |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Frequency | 2.402GHz ~ 2.48GHz |
| Utilized IC / Part | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | Bluetooth v4.1 |
| Base Product Number | CYBLE-013030 |