Infineon Technologies
제품 번호:
CYW20719B2KUMLG
제조업체:
패키지:
40-QFN (5x5)
배치:
-
설명:
Bluetooth, BLE and IEEE 802.15.4
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.3885
$8.3885
10
$7.6912
$76.912
25
$6.992
$174.8
80
$6.2928
$503.424
230
$5.7684
$1326.732
490
$5.32
$2606.8
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Transmitting | 5.6mA |
| Serial Interfaces | GPIO, HCI, I²C, I²S, PCM, PWM, SPI, UART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Bluetooth |
| Supplier Device Package | 40-QFN (5x5) |
| GPIO | 40 |
| Power - Output | 5.5dBm |
| Series | - |
| Type | TxRx + MCU |
| Sensitivity | -95.5dBm |
| Memory Size | 1MB Flash, 2MB ROM, 512kB RAM |
| Package / Case | 40-UFQFN Exposed Pad |
| Current - Receiving | 5.9mA |
| Voltage - Supply | 1.76V ~ 3.63V |
| Modulation | 8-DPSK, 4-DQPSK, GFSK, QPSK |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Data Rate (Max) | 3Mbps |
| Frequency | 2.4GHz |
| Package | Tray |
| Protocol | Bluetooth v5.1 |