Bud Industries
제품 번호:
D-1723-BT
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
DRAWER SLIDING 16.56X6.31X19.18"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$282.8625
$282.8625
10
$254.60095
$2546.0095
25
$240.312
$6007.8
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Black |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 19.389" L x 17.094" W x 8.718" H (492.48mm x 434.19mm x 221.44mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 24 lbs (10.9 kg) |
| Series | - |
| Type | Drawer, Open, Sliding |
| For Use With/Related Products | 19" Panel Width Racks |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Ventilation | Non-Vented |
| Features | - |
| Package | Bulk |