TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
제품 번호:
D-300-01
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEATSHRINK CAP FOR SPLICE BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.5645
$6.5645
10
$5.9337
$59.337
25
$5.60576
$140.144
50
$5.46915
$273.4575
100
$5.19574
$519.574
250
$4.648768
$1162.192
500
$4.37532
$2187.66
1000
$3.828405
$3828.405
2500
$3.63698
$9092.45
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | - |
| Small Recovered Length | - |
| Material | Polyolefin (PO), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.080" (2.03mm) |
| Large Diameter Supplied | 0.175" (4.45mm) |
| Series | D-300 |
| Type | Cap, Splice Encapsulation |
| Shell Size - Insert | - |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Large Recovered Length | - |
| Features | Flame Retardant, Sealing Sleeve |
| Package | Bulk |
| Total Length Supplied | 1.000" (25.40mm) |
| Total Length Recovered | - |
| Small Diameter Supplied | - |
| Base Product Number | D-300 |