Knowles Dielectric Labs
제품 번호:
D15BU101M5PX
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 100PF 50V 0201
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
100
$2.619435
$261.9435
300
$2.14928
$644.784
500
$1.947785
$973.8925
1000
$1.813455
$1813.455
2500
$1.74629
$4365.725
5000
$1.712708
$8563.54
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50V |
| Mounting Type | Surface Mount, SLCC |
| Temperature Coefficient | - |
| Size / Dimension | 0.020" L x 0.015" W (0.51mm x 0.38mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | Di-Cap® |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.005" (0.13mm) |
| Mfr | Knowles Dielectric Labs |
| Capacitance | 100 pF |
| Features | Bonding Mountable, Gold Flash Termination, Single Layer |
| Failure Rate | - |
| Package | Tray |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | D15BU |