Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
D2MV1L1111C3
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.2935
$8.2935
10
$6.6348
$66.348
25
$6.30268
$157.567
50
$6.13681
$306.8405
100
$5.30746
$530.746
250
$4.975758
$1243.9395
500
$4.726991
$2363.4955
1000
$4.56113
$4561.13
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 80°C |
| Operating Position | 0.600" (15.2mm) |
| Release Force | 1.020gf |
| Ingress Protection | IP40 |
| Termination Style | Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Actuator Type | Lever, Straight |
| Current Rating (Amps) | 1A (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 10,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | D2MV |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 15gf |
| Overtravel | 0.158" (4.0mm) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 500,000 Cycles |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Pretravel | 0.236" (6.0mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | D2MV |
| Differential Travel | 0.055" (1.4mm) |