Omron Automation and Safety
제품 번호:
D40P-SMC-21-M12
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH SAFETY MINI M12 CBL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$311.2675
$311.2675
5
$306.6182
$1533.091
10
$288.03525
$2880.3525
25
$269.4523
$6736.3075
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Must Release | 20mm |
| Must Operate | 8mm |
| Holding Force | - |
| Ingress Protection | IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Termination Style | Cable with Connector (M12) |
| Actuator Type | Non-Contact |
| Approval Agency | CE, cULus |
| Current Rating (Amps) | 200mA (DC) |
| Circuit | 3PST-2NC/1NO |
| Conduit Thread Size | - |
| Product Status | Active |
| Series | D40P |
| Type | Magnetic |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | D40P-SMC |