Harris Corporation
제품 번호:
D44VM4
제조업체:
패키지:
TO-220AB
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
TRANS NPN 45V 8A TO220AB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
437
$0.6555
$286.4535
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 50MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 8 A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 600mV @ 300mA, 6A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 45 V |
| Supplier Device Package | TO-220AB |
| Series | - |
| Transistor Type | NPN |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Power - Max | 50 W |
| Mfr | Harris Corporation |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 10µA |
| Package | Bulk |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 40 @ 4A, 1V |