Rosenberger
제품 번호:
D4S10A-400L5-A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HSD FAKRA PLUG STR 100OHM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.001
$11.001
10
$9.74795
$97.4795
25
$9.37308
$234.327
50
$8.99821
$449.9105
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 100 V |
| Mating Cycles | 25 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Mfr | Rosenberger |
| Features | Code A |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Insertion Loss | 0.10dB |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Mounting Type | Through Hole |
| Mounting Feature | - |
| Series | HSD® |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | HSD®, Fakra, Quadraxial |
| Housing Color | Black |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 100Ohm |
| Frequency - Max | 2 GHz |
| Base Product Number | D4S10A |