Omron Automation and Safety
제품 번호:
D4SL-N3NFG-D
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH SAFETY 3PST 1.5A 120V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$339.8625
$339.8625
5
$334.7876
$1673.938
10
$314.4975
$3144.975
25
$294.2074
$7355.185
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Must Release | - |
| Must Operate | - |
| Holding Force | 6kgf |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 120VAC, 125VDC |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Panel Disconnect |
| Approval Agency | CCC, CE, cURus, TUV |
| Current Rating (Amps) | 1.5A (AC), 220mA (DC) |
| Circuit | 3PST-2NC/1NO x 2 |
| Conduit Thread Size | 1/2" NPT |
| Product Status | Active |
| Series | D4SL-N |
| Type | Solenoid Locking |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | Status Indicator |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | D4SL |