Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
D680J25SL0L6UJ5R
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 68PF 500V SL RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.304
$0.304
10
$0.20995
$2.0995
50
$0.13965
$6.9825
100
$0.11875
$11.875
500
$0.083828
$41.914
1000
$0.07334
$73.34
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 500V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | SL |
| Size / Dimension | 0.256" Dia (6.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | D |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 68 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |