Amphenol Industrial Operations
제품 번호:
DB-1045
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE GRIP 12.7-15.9MM MET ALLOY
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$56.259
$56.259
10
$47.56175
$475.6175
25
$44.23732
$1105.933
50
$41.93585
$2096.7925
100
$37.077455
$3707.7455
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.500" (12.70mm) |
| Thread Length | - |
| Ingress Protection | - |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 0.875" (22.2mm), 7/8" |
| Material | Metal Alloy |
| Thread Size | - |
| Product Status | Active |
| Includes | Compression Nut, Strain Relief |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.625" (15.88mm) |
| Series | Pyle® DB |
| Type | Cable Grip - 45° |
| Mfr | Amphenol Industrial Operations |
| Package | Bulk |
| Conduit Hub Size | 1/2" (12.7mm) |
| Base Product Number | - |