Amphenol LTW
제품 번호:
DC-02BFMB-LL7001
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CIRCULAR LARGE SIZE FIELD INSTAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.7605
$15.7605
10
$13.65625
$136.5625
25
$12.94318
$323.5795
50
$12.75565
$637.7825
100
$11.254935
$1125.4935
250
$10.504606
$2626.1515
500
$10.279513
$5139.7565
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Cable Opening | 0.217" ~ 0.425" (5.50mm ~ 10.80mm) |
| Backshell Material, Plating | Polyamide (PA), Nylon |
| Insert Material | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | - |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | - |
| Shell Size - Insert | D |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Amphenol LTW |
| Features | Backshell, Coupling Nut |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Plastic |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | - |
| Number of Positions | 2 |
| Color | Black |
| Termination | Screw |
| Shielding | Unshielded |
| Orientation | Keyed |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | Large |
| Shell Material | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | DC-02BFMB |