Bud Industries
제품 번호:
DC-8035
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RACK OPEN ASSEMBLY 26.25" X 84"
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Number of Units | 44U |
| Color | Black |
| Mounting Rails | - |
| Material | Metal, Aluminum |
| Product Status | Active |
| Weight | 49 lbs (22.2 kg) |
| Door | Doorless |
| Series | - |
| Type | Open Rack |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Dimensions - Overall | 15.000" L x 20.250" W x 84.000" H (381.00mm x 514.35mm x 2133.60mm) |
| Mfr | Bud Industries |
| Ventilation | - |
| Style | Open Rack, Single Frame |
| Features | Mounting Brackets |
| Package | Bulk |
| Dimensions - Panel | 3.000" L x 17.752" W x 77.000" H (76.20mm x 450.90mm x 1955.80mm) |