/ Pads, Sheets / DC0001/06-TG-A482K-0.1-0
minImg
DC0001/06-TG-A482K-0.1-0
t-Global Technology
제품 번호:
DC0001/06-TG-A482K-0.1-0
제조업체:
t-Global Technology
설명:
THERM PAD 41.91X28.96MM RED
재고 : 67
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage TO-3
Shape Rhombus
Thermal Resistivity -
Color Red
Backing, Carrier -
Outline 41.91mm x 28.96mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 2.3W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0039" (0.100mm)