SAB North America
제품 번호:
DC3222412S
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE 12COND 24AWG TAN SHD 1=1FT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.902
$4.902
25
$4.123
$103.075
100
$3.914
$391.4
250
$3.7335
$933.375
500
$3.5435
$1771.75
1000
$3.344
$3344
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | - |
| Series | DC 105 C |
| Shield Coverage | 100% |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC), Semi-Rigid |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 7/32 |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Tan |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.288" (7.32mm) |
| Number of Conductors | 12 |