SAB North America
제품 번호:
DC3331602
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE 2COND 16AWG GRAY
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.933
$3.933
25
$3.0685
$76.7125
100
$2.907
$290.7
250
$2.7835
$695.875
500
$2.6315
$1315.75
1000
$2.527
$2527
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Ratings | - |
| Series | DC 105 |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | - |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.296" (7.52mm) |
| Number of Conductors | 2 |