/ D-Sub Cables / DCDA37S6E5-36.0B
minImg
DCDA37S6E5-36.0B
Cinch Connectivity Solutions
제품 번호:
DCDA37S6E5-36.0B
설명:
DC PLSTC 37 POS SKT 36" WIRE
사용자 가이드
Usage -
1st Connector Receptacle, Female Sockets
Number of Positions 37
Color Multiple, Individual
Contact Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish Gold
2nd Connector Individual Wire Leads
Shielding Unshielded
Product Status Active
Series Dura-Con™
Type D-Type, Micro-D
Length 3.00' (914.40mm)